środa, 31 grudnia 2014

Nail art wheel

Na wakacjach trochę z nudów i trochę z ciekawości postanowiłam zaopatrzyć się w zestaw do airbrush. Bardzo mnie ciekawiło jak się maluje takim ustrojstwem, bo w Internetach różne cuda oglądałam. Można tym malować różne rzeczy począwszy od obrazów, przez figurki, samochody, a skończywszy na... paznokciach. Profesjonalne urządzenia i super hiper pistolety potrafią kosztować majątek, ja wybrałam jedne z najtańszych urządzeń, które niestety parę złotych też muszą kosztować. Ale kto bogatemu zabroni ;) 
Zabawka mi się spodobała i mam zamiar używać ją do różnych rzeczy, w tym we wszelkiej rękodzielniczej dłubaninie. Ale nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała użyć jej do ozdabienia paznokci :D Niestety na sobie dużo zdziałać nie mogę (czuję zdecydowany brak trzeciej ręki), ale od czego wzorniki ;)Dla niewtajemniczonych:

 Pistolet

I kompresor

poniedziałek, 29 grudnia 2014

Sweet Color ~ S365

Przychodzę dzisiaj do Was z recenzją kolejnego lakieru pochodzącego ze sklepu Born Pretty Store.


Nail Art Sweet Polish Varnish Shiny Shimmer Glitter Design o tajemniczym symbolu S365 (dla mnie po prostu Sweet Color ~ S365) to transparentna zielonkawa baza z mnóstwem różnej maści sześciokątnych drobinek. Lakier kosztuje na co dzień 6,97$, ale akurat jest w promocji i można go kupić za 5,58$, czyli prawie 20 zł za butelkę o pojemności 12 ml.
Jak już wspomniałam baza jest mocno transparentna, ale żeby było widać drobinki musi taka być. Można jednak lakier nosić solo. U mnie trzy warstwy dały całkiem ładne krycie. Malowanie paznokci tym egzemplarzem nie sprawiało mi trudności, drobinki ładnie rozkładały się na płytce i nie trzeba ich było łowić pędzlem. Zgodnie z moimi przewidywaniami przez heksy lakier tworzy trochę nierówną powierzchnię na płytce, ale ten problem szybko załatwiła warstwa Poshe. Niestety przez to nie mogę Wam powiedzieć jak długo lakier schnie/utwardza się. Ale za to zdjęcia są ładniejsze ;) Najbardziej podoba mi się jak wyglądają średnie holograficzne sześciokąty. Na niektórych zdjęciach przypominają mi trochę krople wody.

Zdjęcia w słońcu:

Zdjęcia w cieniu:


Nie zapomnijcie, że cały czas działa kod rabatowy na zniżkę przy zakupach w sklepie Born Pretty Store. Szczególnie polecam dział Nail Art, którego dokładne przejrzenie zajmuje godziny ;) 
Kod działa na wszystkie towary w tym sklepie (te, których ceny nie są obniżone). Przy zakupach wystarczy w odpowiednie okienko wpisać GHIQ10, by otrzymać 10% rabat.