poniedziałek, 30 marca 2015

Sssstempel

Pierwsza próba Mundo de Uñas.
Warstwa Colour Alike ~Hola Hola~ 501 Do jasnej choinki! oraz stempel  wykonany przy pomocy Mundo de Uñas 47 Ocre i płytki MoYou Pro Collection - 05. Całość utrwalona topem.

Zdjęcia w słońcu
niedziela, 29 marca 2015

Neon Mate

Drugi post w tym miesiącu - rozbrykałam się ;)
Dawno nie było water marble (prawie rok temu). Chyba nikt się nie dziwi, bo posprzątać skórki po tej metodzie to niezłe wyzwanie. Ostatnio eksperymentuję z Liquid Mask od Vallejo, stosowanej do maskowania przy malowaniu modeli albo figurek i sprzątanie wydaje mi się teraz mniej upierdliwe, chociaż nie jest to produkt idealny. Dlatego kto wie, może water marble pojawi się częściej.
Za tło w tym mani posłużyła jedna warstwa China Glaze ~Sunsational~ Neon & On & On. Trochę żałuję, że nie dałam dwóch warstw, bo w wersji końcowej widziałam prześwity. Water marble powstało przy użyciu China Glaze ~Sunsational~ Neon & On & On oraz Orly ~ Soul Mate.  Na koniec dodałam sondą kropki Soul Mate.
Utrwalanie topem trochę rozmazało lakiery, ale z daleka tego nie widać, więc nie ma tragedii ;)

czwartek, 26 marca 2015

Sci-Fi, Peace, Supernova

Nietrudno się zorientować, że ostatnimi czasy straciłam zapał do blogowania. Po prostu nie czuję potrzeby i powodu,  żeby poświęcać wolny czas na coś co stało się bardziej obowiązkiem niż przyjemnością. Smutne, ale chwilowo prawdziwe. Liczę na to, że może jednak mi przejdzie, bo paznokcie maluję w dalszym ciągu. Chwilowo mam zryw pracowitości, więc może kilka postów z siebie wyduszę ;)

Dzisiaj mani typu ruffian. Sreberko na brzegach to China Glaze ~Khrome~ Sci-Fi, który nałożyłam dwukrotnie mniej więcej do połowy paznokcia. Wszystkie paznokcie pomalowałam następnie dwukrotnie lakierem ILNP ~ Peace (H), a wybrańcom dołożyłam jeszcze kawałkiem gąbki do makijażu ILNP ~ Supernova. Całość utrwaliłam przy pomocy Poshe.