wtorek, 21 kwietnia 2015

Karty, kartki, karteczki

Nie wiem jak to jest, ale udaje mi się w ostatnich miesiącach opublikować trzy notki pod rząd, a później się okazuje, że minął prawie miesiąc od ostatniej ^^" 
No może nie do końca nie wiem. W zasadzie, to chciałam Wam dzisiaj pokazać jeden z powodów takiego stanu rzeczy. Nowe/stare hobby czyli robienie kartek i innych kartkopodobnych tworów w ilościach prawie hurtowych. No po prostu nie mam czasu się nudzić ;)piątek, 3 kwietnia 2015

Mutagen Masquerade

Dzisiaj dwa lakiery, które z powodzeniem mogą robić za sześć. Duochromy nie są moim ulubionym wykończeniem, bo zwykle widać w nich pociągnięcia pędzelka, co mnie strasznie irytuje. Jednak porządnemu duochromowi wejścia do mojego domu nie zabronię. A te dwa egzemplarze zaliczam do tych porządnych ;)
Na palcu wskazującym, środkowym i małym mam dwie warstwy ILNP ~ Masquerade. Na kciuku i serdecznym dwie warstwy ILNP ~ Mutagen. Całość utrwalona topem.
Zdjęć dużo, bo oczywiście, jak to zwykle u mnie przy duochromach, nie umiałam zdecydować, które odrzucić.
Ostatnio mam problemy z zebraniem się i zrobieniem zdjęć zaraz po pomalowaniu paznokci (pewnie dlatego, że maluję je w niedzielę wieczorem, a poniedziałek mam ciężki). Pokazywany dzisiaj mani obfotografowałam dopiero po kilku dniach, stąd starte końcówki i takie tam.

Zdjęcia w sztucznym świetle